SVADOBNÉ TRENDY 2017


Svadba je magická udalosť pre dvoch zamilovaných ľudí, ktorý v sebe našli oporu, porozumenie a sú tzv spriaznenými dušami. V tento čarovný deň sú dvaja milenci spútaný sľubom vernosti a ich milenecké puto sa premení na puto manželské.

Nie jedna nevesta preto v tento deň stresuje a má strach či všetko bude podľa jej predstáv. Sú však nevesty ktoré majú určité predstavy a sú nevesty ktoré sa riadia najnovšími trendmi.

Ak sa teda medzi Vami nachádza nevesta ktorá chce byť trochu s dobou a chce vedieť čo je topka potom by ste si mali prečítať tento článok až dokonca. Dozviete sa čo je práve top pre rok 2017.

Zeleň symbolizuje spojenie nie len spojenie Vás dvoch vo zväzok manželský ale aj spojenie  s prírodou. Vaša výzdoba, torta, ozdoba do vlasov, kytica a miesto by malo byť vo farbe zeleni. Žiadne umelé kvety ale všetko živé čo symbolizuje prírodu. Krása prírody vo všetkých kútoch a detailoch vášho svadobného dňa. Ak ste šikovná tak ušetríte nie len na výzdobe ale aj na doplnkoch.

Ak je Váš partner poľovník alebo ste vy milovníčka lesov toto je téma pre Vás. Les prenesený do mesta práve na váš svadobný deň. Drevené kruhy ako podložky, krásne borovice v sklenených vázach spolu zo sviečkami a lesnými vetvičkami. Svadobný kruh zdobený ihličím. Vo svoj svadobný deň nepocítite len súzvuk duší ale aj súzvuk s lesmi.

Milujete Vintage štýl? Tento rok je ten pravý práve pre Vás. Tento štýl je práve najžiadanejší a najviac preferovaný. Nejaké tie perličky, krajky, šaty v tvare morskej panny. Krásne pastelové farby, staré stoličky prefarbené v jemných farbách a zrkadlá použité ako tácky. Aspoň v tento deň sa tak trochu prenesiete o pár rokov späť.

To je pre dnešný článok všetko. V druhom diely sa znova dozvieme ďalšie trendy a inšpirácie na Vás výnimočný svadobný deň.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here