Bloggers RE

SVETOVÉ MODELKY, CELEBRITY, PIKOŠKY Z MILAN FASHION WEEKU BY MYA MIRELL


Autor: Mya Mirell, myamirell.eu

Milan Fashion Week – Moda Donna, 20. – 26. február 2018, jeseň/zima 2018/19

Ďalší článok v najčítannejšom slovenskom denníku Nový Čas o tom, aké celebrity som zachytila opäť na preslávenom Milánskom týždni módy – Milan Fashion Week, Móda Ženy  (20. – 26. február 2018).  Viac sa dočítate tu:  https://www.cas.sk/clanok/669563/slovenka-miroslava-sa-zucastnila-milanskeho-tyzdna-mody-dceru-cindy-crawford-pristihla-so-starsim-muzom/

Videá z módnych show, zo zákulisia, street style, zachytené celebrity si môžete pozrieť na facebook stránke blogu s názvom Mya Mirell Fashionista, kde publikujem tiež albumy ohľadom každého Milan Fashion Weeku.  Modelka Kaia Gerber – dcéra slávnej topmodelky z 90. rokov Cindy Crawford po prehliadke značky Prada – február 2018. Video si môžete pozrieť na facebook stránke blogu Mya Mirell Fashionista.

Bývalá slovenská tenistka Daniela Hantuchová, ktorú som stretla na prehliadke značky Laura Biagiotti. Video z módnej show si môžete pozrieť na facebook stránke blogu Mya Mirell Fashionista, článok o kolekcii jeseň/zima 2018/19 nájdete na tomto blogu.

Modelka Gigi Hadid predvádza kolekciu Alberta Ferretti pre jar/leto 2018. Video tiež nájdete na facebook stránke blogu Mya Mirell Fashionista.

Modelka Bella Hadid predvádza kolekciu Alberta Ferretti pre jar/leto 2018. Video tiež nájdete na facebook stránke blogu Mya Mirell Fashionista.

Prehliadky značky Prada sa zúčastnili mnohé celebrity – o tom sa viac dočítate v ďalšom článku na tomto blogu, ako aj americký herec známy z filmu Krotitelia Duchov – Ghost Busters, Bill Murray.

Speváčka Rita Ora zavítala medzi početných fanúšikov, niektorí boli až z Kanady aby sa s nimi odfotila, či rozdala podpisy. Viac – čítaj článok celebrity na prehliadke značky Prada.


mya mirell

Vitajte na módnom blogu Mya Mirell zameranom na všetky aspekty Módy, Krásy, Životného Štýlu – módne trendy, vychytávky, tipy, novinky a môjho osobného náhľadu na módu. Móda je súčasťou môjho života už od dospievania a je mojou vášňou. S módou som neustále v kontakte, ako freelance modelka sa venujem aj naďalej foteniu, cestovaniu, čo mi umožňuje preniknúť do módneho sveta rôznych kútov, nasávať atmosféru a čerpať neustále inšpirácie. Navštevujem fashion weeky a prinášam pohľad predovšetkým zo sveta módy v Miláne, módne reporty z Milan Fashion Weekov. Som dušou aj vizážou Talianka a zrejme aj temperamentom. Móda je pre mňa múza, obsesia, inšpirácia a vášeň. Milujem ju natoľko, že som doslova FFF ako ja hovorím - „fanatic fashion fan.“ Ako módny nadšenec a fanatik neustále vyhľadávam zaujímavé módne kreácie - netradičné, neopozerané, unikátne a rada vynikám zaujímavým oblečením. Moje outfity si môžete pozrieť na stránke facebook Mya Mirell alebo Mya Mirell Fashionista a na mojom blogu myamirell.eu. Prevádzkujem taktiež e-shop myafashion.sk. Ak máte záujem, môžete ma kontaktovať aj emailom: info@myafashion.sk.

Přidat komentář

Instagram @bloggersre

Náš Instagram