Bloggers RE

ŚWINOUJŚCIE – POLSKÝ BALT


Autor: Adéla, obrazemblog.wordpress.com

Poslední týdny byly divoké. A chuť zapínat doma laptop je stále nižší a nižší. Což se projevuje i na Obrazu. A protože jsem v poslední době nenasbírala materiál, který by vás mohl inspirovat, rozhodla jsem se hrábnout do archivu. Minulý týden jsem si pořídila akční letenku do Krakova. A protože mě Polsko baví, rozhodla jsem se s vámi podělit o jeden starší tip – Svinoústí.

Svinoústí je rekreační městečko u Baltského moře na hranici s Německem. Pokud jste ze severu Čech, lze tam dojet za pár hodin autem. Pokud si rádi zajedete i jen tak, můžete se tam vydat třeba jen na jednu noc, jako jsme to kdysi v září udělali my. A ano, i kvůli jedné noci to stálo za to. A co víc, mezitím se můžete zastavit třeba v Berlíně.

Nasajte atmosféru Świnoujście – Svinoústí

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Fotografií je málo, ovšem pokud se do Svinoústí vydáte, nebudete litovat. Ceny jsou příznivé, podél pláže se nacházejí promenády a restaurace, kde vám uvaří čerstvé ryby, a nebo se z centra města můžete vydat na projížďku lodí. Je to skvělá destinace pro klidně strávené dny s celou rodinou.

Doufám, že se k Baltu zase brzy podívám, a to nejlépe na kole!


Přidat komentář

Instagram @bloggersre

Náš Instagram