Tento týždeň mi prišiel sľúbený balíček produktov značky Soaphoria z eshopu blueberryhill.cz. Najviac ma prekvapil milý dotaz od zlatej slečny, Kristíny, s ktorou som komunikovala prostredníctvom emailov. Kedže ma pomerne dosť trápi problematická pleť, vyrážky, rôzne začervenania a menšie jazvičky, tak som siahla po maske z aktívneho uhlia, ktorá sľubuje veľmi, ale veľmi veľa. Sľubuje to, že keď uvidíte výsledok, poviete jednoducho len WHOW! A tak aj bolo! Viac sa dozviete nižšie.

Už veľmi dlho som chcela vyskúšať produkty od tejto značky a musím uznať, že ma veľmi milo prekvapila. Túto masku používam len veľmi krátku dobu, 3 dni, ale už teraz viem, že ma bude čakať ďalšia objednávka. O tejto maske len toľko, že má 50ml, je v plastovej nádobke s kovovým vrchnákom. Mala by vydržať na 12 dávok. Je práškovitá a používa sa tak, že cca jedna čajová lyžica sa rozmieša s vodou, mliekom či dokonca s jogurtom. Miešame dovtedy, kým nevznikne pasta, ktorá je už natierateľná. Ja som ho zatiaľ vyskúšala len s vodou a to v pomere 1 : 2. Nanáša sa tvár, na partie okolo nosa, brady a líc taktiež. Dôležité je však to, aby sme vynechali partie okolo očí. Bolo by to dosť nepríjemné, ak by sa nám táto hmota dostala do našich očí. Necháva sa pôsobiť tak 15 – 20 minút a potom sa zmýva čistou vlažnou vodou. Výsledky sú vážne zbadateľné, už po prvom použití. Hlavne ako som spomínala, ak trpíte problematickou, mastnou pleťou. Cenovo sa táto maska pohybuje v prepočte na cca 6€ za 50ml.

Ďalším produktom je tento skvelý kávový peeling, ktorý som si objednala aj preto, lebo by mal byť skvelým pomocníkom proti celulitíde. Už som o tom tiež veľa počula, že káva je skvelým bojovníkom v tejto sfére. Nielenže skvele chutí ešte je aj užitočná. Tento telový peeling má na vrchu skôr takú olejovitú konzistenciu a spodku sú usadené časti a zrná kávy. Pri použití to treba samozrejme premiešať. Okrem toho, že nás pomácha zbaviť celulitídy, taktiež odstraňuje odumreté časti našej pokožky a zanecháva ju hladkú a vyživenú. Používa sa počas sprchy a to jednoducho sa vmasíruje do pokožky a potom následne zmyje vodou. Ja som tento peeling nechávala pôsobiť cca  5-10 minút. Ale to asi závisí podľa potreby a podľa toho, ako máme na seba času. V podstate som s objednávkou spokojná a s produktmi? To by som sa tu ešte mohla rozpisovať až do polnoci. Soaphoria ooäť nesklamala. Cenovo je taktiež celkom prípustná pohybuje sa cca 8€/250g.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here