TETOVACÍ SALONY V BRNĚ II.


Autor: Janet David, janetdavid.cz

Protože v Brně rostou tetovací salony jak houby po dešti, máme tu druhej díl „kam v Brně na kérku“. Opět se jedná o mou zkušenost, můj názor, nikoho nepropaguju ani nikomu nedělám reklamu.
Dneska se zaměřím na ty tatéry, kteří tetují na sebe a nejsou tak součástí těch hlavních brněnských „kolosů“, který jsem sepsala tady. Snad to třeba i někomu rozšíří obzory a pomůže tak v individuálním přístupu a pohledu, kterej právě v těchto lidech můžeš najít.

MARTIN TATTOOER ŽINČÍK
Tohodle týpka jsem objevila čirou náhodou a to na události Grand Prix Tatttoo. Zaujal mě jeho styl, trochu jsme pokecali a já věděla, že tohle bude další tatér, kterej mi ozdobí zase nějakej kousek mýho těla. Martin je ten typ tatéra, kterej jde s proudem, rád se učí nový věci a posouvá se. Tetuje to, co ho momentálně baví, takže je jeho porfolio celkem rozmanitý. Díky tomu pokryje celkem širokou škálu stylů. Čekačka je delší, ceny trošku vyšší. Na tetování jdu k němu v dubnu, takže pak hodím update.

ASHTRAY HEART TATTOO
Tohle je Vanda. S Vandou se známe už nějakej ten rok. Ona mi pokreslila půlku ruky. Její styl je mi asi ze všeho nejbližší, páč kombinuje skicu, minimalismus a watercolor. Vanda je mladá studentka, která se tetováním neživí, je to její hobby, který umí ale  zatraceně dobře. Čekací doba je trochu delší, cenově v průměru.

TATTOO BAR
Začínali s jednou tatérkou – majitelkou Ksenyí, nyní mají 4(?) tatéry a jednoho piercera. Super na této společnosti je jejich různorodost. Zde si na jednom místě vybereš toho tatéra, kterej ti svým stylem prostě sedne nejvíc. A to je výhoda. Ceny mají příznivý, čekačky jsou dost na klid. Právě od majitelky Ksenye mám taky jeden obrázek, takže můžu z vlastní zkušenosti též doporučit. Navíc se tam chystám (asi na podzim) na další, takže fakt mrkni.

DIFFERENT INK
Tady tetuje dosti známá Mafis se svým přítelem Denym. Oba jsou spirituální duše, kteří rádi cestují, takže nejvíc v jejich portfoliu najdeš mandaly, květy života, zvířecí portréty, naturální věci a další duchovní směry. Čekací doba je delší a ceny trochu vyšší, ale jsou to profíci, takže se to vyplatí.

Kam chodíš na kérku v Brně ty?


ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vlož prosím svůj komentář
Tvé jméno