Bloggers RE

THE BUMBLE-BEE KEJMY TATRANSKA DESIGN FASHION COLLECTION FW’17


Autor: Kejmy Tatranská, theworldbykejmy.blogspot.sk

Tvorím. Aspoň sa o to stále snažím… Je ťažké, keď človek na všetko sám… Obzvlášť, čo sa týka blogovej sféry. Občas tichúčko závidím všetkým blogérkam, ktoré majú kopu ľudí na všetko navôkol. Majú manažéra, ktorý za nich vybavuje potrebné meetingy a spolupráce. Majú fotografov, ktorý ich nádherne nafotia a fotky úžasne upravia. Majú vizážistov a hairstylistov, ktorý im doprajú chvíľku krásy, ktorú si každá žena jednoducho zaslúži… Ja počas svojich bežných dní vyzerám v podstate ako  chodiaca mŕtvolka. Všetky spomenuté veci sama ovládam, len jednoducho nemám čas robiť všetko sama… Nemám čas sa pekne upraviť, nemám čas sa pekne obliecť… Samozrejme, všetko, čo vidíte na blogu, je súčasťou môjho bežného šatníka. Nemám v ňom Narniu a neskrývam v ňom tajomný svet plný oblečenia od výmyslu sveta! Aj keď táto predstava by bola naozaj čarovná…

Môj deň nebýva tak dokonalý, ako by som chcela. Škola a blog mi zaberajú najviac môjho času, aj toho voľného… Ale, myslím, že to stojí za to! Obzvlášť, ak z toho vzniknú takto nádherné fotky v spolupráci s tak naozaj skvelými ľuďmi! Toto sú fotografie odevov z jednej mojej mini-kolekcie, ktorá je súčasťou môjho predchádzajúceho porfólia. Nafotila ich talentovaná fotografka a úžasná bloggerka Pája / Photographka, ktorej bude za ne stále ďakovať! Už ste ich mohli vidieť na mojom druhom instagramovom účte, kde sa nachádzajú takmer všetky odevy, ktoré som vytvorila… Dúfam, že tam čoskoro budú pribúdať ďalšie fotky v rámci môjho mini-projektu #sijemskejmy / #sewwithkejmy, ktorý pomaly ale iste rozbieham!

Zatiaľ sa môžte kochať týmti fotkami, pustiť si pri nich túto skvelú pieseň a vychutnajte si posledné dni januára!

CLOTHES : KEJMY TATRANSKA DESIGN / @kejmy.tatranska.design
MODEL : Rebeka Hanková / @rebelkahankova
MUA : Kejmy Tatranská / @lady_kejmy
PHOTOGRAPHER : Photographka / @photographka // first one Kejmy Tatranská / @lady_kejmy


THE WORLD BY KEJMY

lifestyle, fashion, diy a beauty blogerka Kejmy z blogu THE WORLD BY KEJMY pochádza z nemalého mestečka na Slovensku a študuje textilný a odevný dizajn v Českej republike. jej snom je inšpirovať ľudí a šíriť lásku v podobe jej amerického úsmevu!

Přidat komentář

Instagram @bloggersre

Náš Instagram