Bloggers RE

THERE’S SOME REALITY, IN YOUR REFLECTION THERE’S MUCH MORE THAN YOU SEE!


Autor: Kejmy Tatranská, theworldbykejmy.blogspot.sk

Moje krehké srdce po rozkvitnutej záhrade plnej pestrofarebných kvetov. Po zeleni, ktorá po jarnom daždi nádherne vonia a rannou rosou sa trbliecu steblá trávy v nežných lúčoch slnka. Šume lístia na košatých stromoch, na ktorých konároch sedia vtáci a ľúbezne štebotajú a spievajú piesne lásky, pokoja a nehy… Tužim po krásnej jari vo vlastnej záhrade, uprostred ktorej sa týči prekrásny presklenno-drevený altánok ako zámok pre princeznú. Obmotaký tŕnistými ružami, ktorých vôňa sa rozlieha až do najhlbších častí ľudskej duše a otvára nežnosť a lásku v každej z nás. Každej žene, ktorá túži po láskavých dotykoch, hlbokých pohľadoch do očí citlivej duše, v ktorej vidí svoju minulosť, prítomnosť aj budúcnosť. Do duše, ktorá ju zahrnie pocitom istoty, pocitom večného zabudnutia na reálny svet za vysokým plotom rozkvitnutej záhrady…

Áno, túžim po hrejivom objatí v tesnom zovretí otvorenej náruče, čakajúcej na nežné vzplanutie lásky. Takom, ktoré by ma zaviedlo do sveta večného šťastia a dobra. No miesto toho dostávam facky reality, ktorá životu krehkej ušľachtilej duše nedáva dýchať… Nevadí mi to, snažím sa každý deň kráčať so vztýčenou hlavou, ktorá je plná snov, túžieb a viery, že tento svet raz bude tak dobrý, ako si ho ilúzia mojej kreatívnej mysle vysnívala. A tak vám píšem tieto slová, pridávam jednu z krásnych piesní a prajem vám, aby ste svoje dni strávili šťastnými chvíľami plnými pozitívneho myslenia a lásky!

HAT – EBAY / EARRINGS – KEJMY TATRANSKA DESIGN / TURTLENECK, PANTS – F&F / TRENCHCOAT, HEELSBONPRIX

ON THE PHOTOS : Kejmy Tatranská / @lady_kejmy

PHOTOS BY : Jakub Gráf  / @zahorizont


THE WORLD BY KEJMY

lifestyle, fashion, diy a beauty blogerka Kejmy z blogu THE WORLD BY KEJMY pochádza z nemalého mestečka na Slovensku a študuje textilný a odevný dizajn v Českej republike. jej snom je inšpirovať ľudí a šíriť lásku v podobe jej amerického úsmevu!

Přidat komentář

Instagram @bloggersre

Náš Instagram