Jsem ohromena. Přetékám emocemi, dojmy a zážitky.
Ano, jak můžete vidět, tak jsme v New Yorku a já jsem se během 5 sekund do tohohle města zamilovala.

Celý den byl docela stresující, jelikož jsme v Dublinu musely přestupovat a měly tam jen necelé dvě hodiny, ale v tom čase jsme musely projít pasovou kontrolu, vyzvednout zavazadlo, znova ho odbavit, další security a pasové kontroly a jít ke gatu. Jestli to vážně chcete vědět, tak jsme k tomu gatu běžely, úplně vystresované a chaotické, našich pár švestek držících v rukou a bez dechu přes celý letiště Dublinu. Nakonec se ukázalo, že jsme byly špatně informované a naše letadlo ještě ani nezačalo boarding.

Proto jsem neskutečně šťastná, že jsme vůbec dorazily do města. Po tom, co jsme z letiště jeli autobusem přímo do Manhattanu, tak jsme se ještě trochu prošly po Times Square a poznaly tu pravou stránku tohohle města. Všude pouliční umělci, billboardy, šílení lidé (mimochodem i Santa Clausové jezdící na waveboardech) a tisíce lidí.
Byl to vážně neskutečný zážitek, ale člověk na to potřebuje hodně energie a trpělivosti, protože tolik všeho (lidí, aut, zvuků, dojmů…) na jednom místě jako tam asi nikde jinde nenajdete.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here