Bloggers RE

TIPY NA LETNÍ OSVĚŽENÍ! NANA CREAM / FROZEN MUFFINS


Autor: Dennie, dennieslife.wordpress.com

HELLO :)).

Mám tu pro Vás dva super tipy, jaké dobroty si udělat, když je venku faaaakt teplo, které se nedá vydržet, ani když skočíte do bazénu. Tak hurá na to 🙂!!!

První dobrotou je domácí zmrzlina z banánu NANA CREAM. Co budete potřebovat? Připravte si nákupní lístek a můžete si začít sepisovat. Takže banán, no a to je vlastně základ všeho. Pak už je to na Vás, co si do zmrzliny přidáte.

Banán nakrájíme, dáme ho do misky a necháme zmrazit. Poté zmražený banán dáme do mixéru, přilijeme trochu mléka, výborné je mandlové a zdravá zmrzlina je na světě 🙂!

Druhou, také zdravou mňamkou jsou tyhle FROZEN MUFFINS. Postup i nákupní lístek bude trošku delší. Na frozen muffins potřebujete – vločky/kokos/mandle/datle/borůvky/maliny/banán/odtučněný tvaroh a med. A teď pár slov k postupu – do mixéru naházejte hrstku mandlí či jiných oříšků, půl hrnku kokosu a vloček, sáček datlí. V mixéru se musí vytvořit lepkavá směs. Pokud se Vám směs nepovede, přilijte trochu vody. Mixér hned umyjte, budete ho potřebovat.

Na dno formiček dáme již připravené těsto.

Do mixéru tentokrát vložte banán a půl vaničky odtučněného tvarohu, med dle chuti a maliny. Směs z mixéru dejte do formiček a hoďte na pár hodin do mrazáku.

Napište mi, jak Vám chutná a jestli máte také nějaké tipy na letní osvěžení.

Mějte se krásně a #BeHappyAlways dennie :* 


dennie

Blázen, který neustále nakupuje, miluje módu, sport a psaní blogu :) ...

Přidat komentář

Instagram @bloggersre

Advertisement

Náš Instagram

X