Komunita online tvůrců

TO NEJLEPŠÍ Z FASHION FORWARD DUBAI

0 0

Autor: Jindra Chrvalová, myfuntasticlife.com

Fashion Forward Dubai je úspěšně za námi. Podívejte se na můj výběr toho nejlepšího z přehlídkových mol.

.

.

Anaya

Za značkou Anaya stojí módní návrhářka narozená na Srí Lance Chathuri Samaraweera. Její módní přehlídka byla plná pastelových barev a krásných materiálů. Celá kolekce působí velmi žensky a svěže.

anayacollection.com

.

.

Atelier Zuhra

Za svůj život jsem viděla už spousty přehlídek, ale při přehlídce dubajského módního domu Atelier Zuhra mi doslova spadla brada! Večerní róby v bílé, stříbrné, zlaté a černé barvě poseté blyštivými kameny, peřím a výšivkami. Jedny šaty krásnější než druhé. Tomu se říká módní nebe!

atelier-zuhra.com

.

.

Nabil Nayal

Černobílá kombinace, minimalistické střihy, důraz na objem, plisé a viktoriánské límečky. To byla přehlídka módního londýnského návrháře se syrskými kořeny.

nabilnayal.com

.

.

Sid Neigum

Další módní přehlídka v minimalistickém stylu kanadského módního návrháře. Nechyběly rozmanité materiály a neutrální paleta odstínů.

sidneigum.com

.

.

Utruj

První, co vás na kolekci značky ze Saúdské Arábie zaujme, je zajímavá kombinace barev a přetvoření tradiční muslimské abaji do univerzálnější a modernější podoby.

utruj.com

Můj obdiv patří nejen módním návrhářům a jejich práci, ale také všem, kteří se podíleli na organizování Fashion Forward Dubai a připravili nám tak skvělou akci. Díky vám všem, bylo to úžasný!!


Leave A Reply

Your email address will not be published.

X