Komunita online tvůrců

TOP 10 PLETENÝCH MODELOV, KTORÉ TÚTO ZIMU OČARIA I ZAHREJÚ

0 5

Autor: Lucia, lucididit.com

Keď sa ohlási zima, treba zatepliť šatník. Módne reťazce doslova zaplavila obria vlna pletenín. Nosia sa vo veľkom – a to doslova. Niet divu, existuje len málo sezónnych kúskov, ktoré sa mu pohodlím vyrovnajú. Je tak? Dovolené je všetko: výrazné farby, oversize rukávy, nestarnúce roláky, hlboké výstrihy, obnažené plecia, flitre, kožušiny, aplikácie, trblietky… Vybrala som pre teba 10 svetríkových inšpirácií, ktoré v najbližších mesiacoch nielen zahrejú, ale potešia i na pohľad. Samozrejme že som myslela i na to. Na konci článku objavíš aj zoznam tipov, kde sa dajú tieto a podobné kúsky nájsť.

It‘ s sweater season, BABY….

No  darmo, dámy, je čas vykašľať sa na obnažený výstrih či driek. „Preboha, veď máš holé kríže!“, hovorievala moja mama s pobúrením i hrôzou v očiach zakaždým, keď mi sveter nesiahal cez zadok až po kolená. Vtedy som si v duchu myslela, matičko skákavá, už zase prichádza drama queen a jej prednáška o cibuľovej technike obliekania. 🙂 Bože ako som to nenávidela. Ale!!! Ako vždy, mala pravdu.

***

***

Takže pokiaľ sa práve nechystáš zmraziť tukové bunky okolo pása, mala by si sa pekne zababušiť. Že pulóvre zakrývajú tvoje sexi krivky? Že im chýba šmrnc? Blbosť. Zimná sezóna nemusí byť vôbec nudná. Dôkazom je aj týchto:

10 MUST HAVE

pletených modelov, ktoré oživia, aj zahrejú.

1. Lebo JEDNODUCHOSŤ sa nosí sama

Nič nie je nad klasiku, ktorou nič nepokazíš. Každá dáma so zmyslom pre štýl totiž vie, že nie je nič lepšie, ako spoľahnúť sa na kúsok, ktorý funguje so všetkým. Nech žije minimalizmus!


Leave A Reply

Your email address will not be published.

X