Bloggers RE

TOP TRENDY NYFW JAR/LETO 2016


Ak sa povie fashion week tak si určite predstavíte Londýn, Miláno, Paríž a New York. Tie najväčšie módne metropoli sveta. Fashion week je niečo ako biblia pre ženy, pretože udáva módne trendy. Rok čo rok sú fashion weeke zaujímavejšie a pestrejšie. Mojím snom je zúčastniť sa takého to fashion weeku a dúfam že sa mi to raz podarí. Chcem zažiť ten pocit keď otvorím schránku alebo mail a tam bude pozvánka na fashion week. Som veľká milovníčka módy no nebolo mi dopriané ju študovať ale teraz si idem za svojím snom. Doma si študujem všetky posledné trendy, sledujem módne prehliadky a šporím si na Stylistický kurz ( držte palce ). Ale späť k téme. Asi každá módna nadšenkina sledovala New Yorský Fashion Week a ak ste ho nesledovali tak Vám prezradím práve v tomto článku aké TOP trendy si New York Fashion Week priniesol pre nás.

Pruhy všade kde sa pozrieš. Pruhy boli vyslané na svet ako trend už minulého roku, lenže ani tento rok sa to bez nich nezaobišlo. Môžete ich nosiť na topoch, šatoch, nohaviciach, svetroch, no proste na všetkom čo máte v šatníku. Samozrejme že pruhy nemusia byť len dvoj farebné. Tento rok návrhári popustili uzdu fantázii a farbám. Týmto štýlom farieb a pruhmi sa vrátili do 60.- 80. rokov kde boli tieto pruhy Top trendy. A ako inak, tu sa potvrdzuje pravidlo nevyhadzujte svoje staré oblečenie o ktorom si myslíte že už nie je trendy, pretože móda sa neustále vracia. Alebo ak máte šťastie skúste navštíviť šatník starších súrodencov alebo mamičkin, či dokonca babičkin. Určite tam nájdete niečo s pruhmi.

Volány? KDE? Všade! Na tričkách, topoch, sukniach, nohaviciach, topánkach, no proste všade. Vďaka volánom budete vyzerať žensky, štýlovo a sexy. Tuna sa medze nekladú. Dokonca sa tu nepovažuje ani za nevkusné ak máte volány na tope a aj na sukniach. Proste pustite svoju fantáziu na plno a kombinujte.

Nádherná Khaki farba. Tak úplne nude farba, ktorá sa kombinuje s úplne zo všetkým a nevyzerá s ničím zle. Ak ste milovníčky prirodzených a zemitých farieb určite si túto jednoduchú farbu zamilujete.

Jar. Čo Vám pripomenie toto slovo? Kvety. Presne tak. Inak tomu nebolo ani pri návrhoch na Fashion Weeku.  Rozkvitnuté kvety na šatách s vás urobia lesnú vílu. Nádhernú vílu, samozrejme. Pri tomto trende si opäť skúste zabehnúť do šatníka starších a verím že tam opäť niečo nájdete.

Vitajte v klube rebeliek alebo zlých žien. Ak milujete oblečenie ktoré nemá hlavu ani pätu tak ste na správnom mieste. Rebelské oblečenie je túto jar proste top. Z nevinných žien sa stávajú rebelky , ktoré skombinujú aj neskombinovateľné. Dokonca sladká Kendall Jenner sa zmenila na rebelku. Takže môžete vidieť že dnes už môžete skombinovať úplne čokoľvek a budete TOP štýlové.

PODTOP?? Presne tak. Podprsenka topom. Tento trend si teda neviem predstaviť u nás na slovensku a už vôbec nie u nás v meste ale New York je predsa len vyspelejší. Vezmite svoje podprsenky von a nezahaľujte ich žiadnymi vrstvami. Aj vďaka tomu sa ľahko skombinujú zo všetkým. Je na vás či si vyberiete nejaké jednoduché, alebo s volánikmi. Semišové, saténové alebo hodvábne. Skrátka a ľahko použite podprsenku ako top.

Modrá ako obloha. Štýlová farba, určená na akú koľvek príležitosť. Ak si vyberiete kráľovskú modrú, nevadí, ak blankytnú modrú, tiež nevadí. Je jedno ktorú podfarbu si vyberiete aj tak budete in.

Znova ten NEON. Neonová proste asi nevymrie. Tento krát však neon skúste použiť na šatách, topoch ako na topánkach. K tomu však nejaká nude farba a máte krásnu kombináciu. Najlepšia kombinácia neonu je ešte ak tam budú aj priesvitné kúsky.

Klasické pruhované tričko s gombíkmi smerom dole je občas na hlavu (doslova). Tento rok však návrhári k tomu pridali volániky, odhalené ramená alebo doslovne mega veľké a dlhé rukávy. Je to pohľad na nezaplatenie a ukazuje ľuďom že si nekladiete veľkú hlavu s kombináciami a že si hrajete podľa svojich pravidiel.

Tak ktorý trend je ten Váš? Ktorý Vás najviac zaujal a ktorý najviac pohoršil?


Přidat komentář

Instagram @bloggersre

Náš Instagram