Bloggers RE

TRAVEL DIARY I. / NEJLEPŠÍ STARBUCKS V PRAZE


Autor: Dennie, dennieslife.wordpress.com

Víte, co je fakt super? No, k tomu se vlastně ještě dostaneme…

Budík zvoní v 6:20 a já opět nadávám, co jiného mi zbude, že? Samozřejmě, že nic nestíhám. Za hodinu musím vyrazit na tramvaj a na hlavě mám, no řekněme si to upřímně, ASI NĚCO JAKO DREDY. Vyndávám kulmu, abych tam trošku vypadala na tom pohovoru, zkulturním se a mohu běžet. Před nástupem do busu si musím ještě skočit pro kafe, jinak bych to nezvládla.


…jsem konečně v Praze, nasedám na metro, ze kterého po chviličce zase vystupuji. Pohovor mi začíná v 11. Je 10:40, a tak si jdu koupit nějaké pití, ať tam nestepuju tak brzy… slečna mě usazuje na recepci a říká, ať chvíli vydržím. Vůbec mi to nedělá problém, protože těch trenérů, co tu kolem pobíhá, je fakt požehnaně.  ALE SAKRA, však už je 11:15 a stále nic, to je divné.

„Dobrý den, měly jsme domluvený pohovor na 11 hodinu a Vy tu nejste“.

„Ale jsem, čekám na recepci“.

„No to já také a kde jste“?

„No na Harfě“, „Ale Vy máte přijet na Eden“… ops 😀 😀 😀


Když jedu cestou na Eden, začíná brutálně pršet, a když píšu brutálně, tak myslím vážně brutálně, ještě že mám deštník… poslední zastávka a vystupuji. Vylézám z busu, otevírám deštník a co se nestane, no ano, zlomila jsem ho. No nic, jdu dál, nemám moc času na to, abych se zabývala rozbitým deštníkem. 😀 😀 😀

Právě jsem doběhla na místo, uřícená, jak když jsem běžela maraton, ranní vlny jsou fuč a vypadám jak zmoklá slepice, ale jsem tu. TO JE FAKT DEN, ještě že mě odpoledně čeká kafíčko.

(Abych Vám objasnila, proč jsem si popletla místo pohovoru. Na Harfu jsem jela proto, protože pokud by mě přijali, tak bych pracovala právě tam, no ale na Edenu jsem musela být proto, že na Harfě se předělávali kanceláře… Komunikační šum 😀, stává se).


Cestou zpět jedu hodinu na Čerňák, kde se setkávám s mojí K., kde jí pomohu vzít nakoupené věci, které odvezeme domů, a konečně následuje kafíčko.

Na kafčo jsme zašly do Starbucsku ve Florentinu. Byla jsem úplně unešená tím prostředím, jaké tam je. Prostě moderní budovy, zeleň a docela klid. Většinou, když jdu do oblíbeného Starbucksu kdekoliv v Praze, tak je strašně přeplněný a neslyšíte svého slova, ALE TADY? Tady to bylo naprosto boží!!! Podívejte se sami.


Zpáteční cesta byla taky jedna velká STORY, kdo mě sleduje na instagramu, tak moc dobře ví. Jsem ráda, že mi chodí do directu zprávy, jak se bavíte nad mými každodenními story z mého života 😀!!!

Zítra zase směr Praha. Budu pro Vás chystat článek, kam za nejlepší kávou v Praze, ovšem nemyslím tím ty nejvíc komerční kavárny. Takže kdo si potrpí na kávičce, jako já, tak se máte na co těšit. Tak hurá na kávový maratón ! 🙂

Mějte se krásně a #BeHappyAlways dennie :* 


dennie

Blázen, který neustále nakupuje, miluje módu, sport a psaní blogu :) ...

Přidat komentář

Advertisement

Náš Instagram

X