TRENDY JAR 2017


Aj keď sa striktne nedržím trendov, určité kúsky v mojom šatníku prispôsobím aktuálnym modelom. Nie preto, lebo je to “in” a módne domy to určujú, ale vždy sa nájde nejaký kúsok z danej sezóny, ktorý jednoducho musím mať. Ak ťa teda zaujíma, ktoré trendy na jar 2017 oslovili mňa, čítaj ďalej.

VÝŠIVKY, ĽUDOVÉ MOTÍVY NA OBLEČENÍ
Určite si si všimla, že veľa trendov sa opakuje a po nejakej časovej odmlke sa vracia späť do módy. Napríklad také výšyvky a ľudové motívy sú horúcim trendom, s ktorým na jar zažiariš. Slovensko, ako malá veľká krajina má nespočetné množstvo krásnych ľudových motívov, nebavíme sa tu samozrejme o krojoch, ani ničom podobnom, ktoré sa dajú krásne kombinovať a aj malý prvok na jendom kúsku oblečenia z teba urobí fashion divu.
(biela blúzka s výšivkou – otto.sk, ružová košela s kvetinovou výšivkou – riverisland.com)

RUŽOVÁ, PÚDROVÉ A TELOVÉ TÓNY
To, že ružová farba bude vládnuť jari sme mohli zistiť už na týždni módy v Miláne. V kurze sú hlavne jemné púdrové odtiene a telové odtiene, ktoré zaručia, že nebudeš vyzerať ako Barbie. Ak neobľubuješ ružovú, aj jtu platí, že stačí, ak v tejto farbe zvolíš doplnok – ako napríklad ja, v outfite so šatkou farfallamia lollipop (TU).
(ružová mikina Calvin Klein- bibloo.sk, púdrový dámsky kabát – bigbrands.sk)

ENERGICKÁ ČERVENÁ
Pri farbách ešte ostaneme, no tento krát je to červená. Na niekoho môže pôsobiť agresívne alebo až moc energicky, no netreba sa jej báť. Môžeš sa napríklad inšpirovať mojou kombináciou – ako som skombinovala červený kabát áčkového strihu nájdeš TU.

(červená semišová budna – topshop.com, červené plavky – newlook.com)
ROMANTIICKÉ KVETY
Kvety. Áno, opäť. K jari neodmysliteľne patria, takže ak máš doma kúsky s týmto motívom, neboj sa a kľudne ich opráš.

(šaty s kvetinovou potlačou – fashionsoul.sk, sukňa s kvetinovou potlačou – newlook.com)
MINIMALISTICKÉ OBALY
Posledný trend, ktorý ma zaujal, sú obaly na smartfón. Prehananým a prečačkaným obalom ale dajte zbohom a svoj smartfón oblečte skôr minimalisticky. Vytvoríte si tak skvelý módny doplnok, ktory perfektne doplní váš outfit.

(minimalistické kryty – society6.com)
Ktoré trendy Vás najviac oslovili? Teším sa na vaše komentáre.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here