TRENDY KABÁTY 2017


Autor: Simona Dubravova, liveinfoxworld.blogspot.sk

Nájsť ten správny kabát, to je teda tvrdý oriešok (za spomenutie stojí Gamiss, kde sa to hmíri nie len kabátmi ale aj teplými svetrami). Myslím, že to zažila každá z nás aspoň raz. Nie len strih ale aj farba, cena, látka, dĺžka sú všetko kritériá, ktoré sú pri výbere toho správenho kabáta dôležité. Doma mám síce niekoľko kabátov, no stále som nenašla ten svoj “dokonalý”.

Čím viac sa ochladzuje, tým siahame po hrubších materiáloch, ktoré nás pekne zahrejú a zároveň vyzerajú stále trendy. Momentálne je na trhu obrovské množstvo rôznych kabátov, takže verím, že si každý nájde ten svoj.

Poďme na to farebne!

V sychravom počasí nie je nič lepšie ako kabát vo veselých farbách. Žltá, ružová, hnedá, biela, béžová… Ktorá je tá vaša najobľúbenejšia?

1. Khaki duster coat

2. Pink cape collar coat

3. Orange collarless coat

Jeseň a vzory? ÁNO!

Jesenné obdobie bez vzorov si neviem snáď ani predstaviť. Najtypickejšie sú káro a tartan, kohútia stopa alebo geometrické tvary. Nebojte sa kombinovania aj viacerých vzorov, pozor dajte však na to, aby ladili farebne.

1. Cadetblue drawstring coat

2. Gray lapel plaid coat

3. Red drawstring coat

Pekne tepľúčko v kožúšku

Kabáty v umelej kožušine patria medzi moje najobľúbenejšie. Okrem toho, že pekne zahrejú, vyzerajú veľmi šik. Zoženiete od krásne jemnučkých s krátkym vlasom, až po tie s dlhým vlasom.

1. Khaki fuzzy coat

2. White hooded coat

3. Beige faux fur coat

Našli ste v dnešnom článku nejaký kabát, ktorý vám padol do oka? Čo u vás rozhoduje pri nákupe kabátov?


ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vlož prosím svůj komentář
Tvé jméno