Bloggers RE

TÝDEN VĚDY A TECHNIKY AKADEMIE VĚD ČR Z POHLEDU INFLUENCER MARKETINGU


Jsme rádi, že jsme se stali partnery Týdne vědy a techniky Akademie věd ČR. Tento článek byl převzat z blogu HappyIvo.com, zakladatele BloggersRE.

Dnes 5. 11. 2018 startuje Týden vědy a techniky Akademie věd ČR a já jsem velmi rád, že jsem byl touto institucí osloven, abych jim pomohl s influencer marketingem.

Jak probíhá Týden vědy a techniky?

Týden vědy a techniky je největší vědecký festival u nás, který nabídne nejrůznější workshopy, promítání, prezentace a mnohé další aktivity. Určitě si vybere každý, protože na výběr je z nejrůznějších vědeckých oborů jako je historie, astronomie, psychologie, umění, technika a mnoho dalších. Zároveň půjde i o oslavu 100 let naší republiky, s čímž je spojena i výstava mapující objevy a pokroky ve vědě v průběhu století.

Po celé České republice se tedy koná více než 500 akcí a vstup na ně je zdarma. Centrum celého dění se bude nacházet v budově Akademie Věd České Republiky v Praze. Pokud se tedy nějaké akce chcete zúčastnit, určitě vám doporučuji si na webu zarezervovat místo, ať potom nejste nepříjemně překvapeni. Všechny důležité informace najdete na webu http://www.tydenvedy.cz

Oficiální video pozvánka

Influencer marketing v praxi

Jsem hrozně rád, že se Akademie věd ČR rozhodla využít pro propagaci Týdne vědy a techniky influencer marketing. Je to pro mě skvělá zkušenost a jsem rád, že u toho můžu být a je pro mě radost pracovat s takovým klientem. Jako jednoho z influencerů jsme do kampaně zapojili Farkyho, kterého na YouTube sleduje cca 200 tisíc lidí. A jak třeba může vypadat trošku odlehčená video pozvánka v podání youtubera? Podívejte se sami…

Jsem také velmi rád, že jsme s BloggersRE, které jsem spoluzaložil, stali partnery této akce a mohli ji podpořit. Myslím, že Týden vědy a techniky Akademi věd České republiky může být zajímavý pro všechny návštěvníky a každý si může odnést nové informace.

Osobně jsem vážně velmi rád, že jsme se stali i s BloggersRE partnery, protože díky naší početné komunitě influencerů a online tvůrců můžeme tuto událost dostat ještě k více lidem a pozvat je na tuto akci. Mám radost z toho, že více a více podporujeme tyto dobročinné akce a aktivity.

Na závěr chci poděkovat všem, kteří se do kampaně zapojili, Akademii věd ČR za spolupráci a příležitost, marketingové manažerce AV ČR Lence Heroldové a všem influencerům a online tvůrcům, kteří tuto akci podpořili a sdíleli dál. A Týdnu vědy přeji spoustu spokojených návštěvníků!


Bloggers RE

Máš blog, Instagram nebo YouTube? Jsme platforma, která spojujeme online tvůrce a influencery z Česka a Slovenska. Přidáš se taky?

Přidat komentář

Instagram @bloggersre

Náš Instagram