Bloggers RE

UŽ MÁTE TENHLE TYP KABELKY?


Autor: Jindra Chrvalová, myfuntasticlife.com

Ahoj vám všem tam doma!

ta zima je letos nekonečná, co? Sleduju pečlivě zprávy z domova a musím říct, že tohle období, kdy už je člověk naladěnej na jaro a ono ne a ne přijít, jsem nikdy neměla ráda. Nebudu vás proto moc provokovat s tím, jaký je počasí tady u nás v Dubaji, tak se rovnou vrhnu k věci..

Když jsem tak projížděla nový kolekce a “módní předpověď” na jarní a letní sezonu, všimla jsem si jedný věci. Letošní kabelky budou prostě trochu jiný než vždycky. Řekla bych neobvyklý a zajímavý. Článek s mým výběrem těch NEJ jarních kabelek pro vás samozřejmě chystám. Než bude ale hotovej, tak vám dnes trošku poodhalím, co jsem tím “neobvyklý a zajímavý” myslela.

Když jsem si přinesla domů tuhle novou kabelku, můj muž prohlásil, že vypadá jako perníček. Hlášky mýho muže k mým novým věcem jsou většinou vtipný a trefný. Když si připravuju outfity na focení a dělám si seznam, občas je těžký nějakou věc popsat. “Perníček” všechno vyřeší. Je to jasný a výstižný a hned vím, o jakou kabelku jde.:)

kabelka/Mango

Ale jestli si myslíte, že se budou nosit jenom kabelky, co vypadají jako perníčky, tak nebojte. Je to jen takovej příklad. I tahle je totiž neobvyklá a zajímavá. A přesně v tomhle duchu se ponesou kabelky nový sezony…

Takže, mějte se, přátelé! A prosím vás, už vyžeňte tu zimu z Čech! Za týden tam totiž přilítám.;)


Přidat komentář

Instagram @bloggersre

Náš Instagram