Bloggers RE

UŽ TO VIETE? TOTO SÚ MÓDNE TRENDY NA JAR 2021!

Digitálne priame prenosy predviedli jarnú kolekciu. Bude to farebná zmena oproti nevšedným sivým zimným dňom. Nádej, že pôjdete opäť von a prilákate pozornosť. To je to, čo majú všetky jarné outfity spoločné. 

Rok 2021 bude farebný, neobvyklý a zvláštny. Poďme sa teda spolu pozrieť na niekoľko jarných trendov, ktorá vás určite ohúria. 

Batika

Módni návrhári nám na módnych pólach potvrdili, že batika bude na jar zaručeným pútačom pozornosti. Nielen na tričkách, vďaka ktorým si s trochou nostalgie znova spomenieme na svoje detstvo, ale predovšetkým na elegantnom oblečení ako tunika, večerné šaty alebo sako.

Odvážna zmes vzorov

Že káro a čipka nejdú dokopy? Tento predpoklad je passé. Čím neobvyklejšie, tým lepšie! Tu neplatia žiadne pravidlá, kombinovať môžete všetko a bez zábran.

Jarné šaty opäť kvitnú

Po roku poznačenom obmedzeniami kontaktov by sme mali opäť začať prekvitať. A to sa odráža na farebných kvetinových potlačiach šiat aj módnych dizajnérov. Kvety nielenže vyzerajú skvele, ale aj šíria dobrú náladu.

Šaty s bodkami

Že bodky sú ešte stále v trende, potvrdzujú aj módne značky ako Burberry a Halpern. Či sa rozhodnete pre romantické a sladké, alebo divoké a vzrušujúce – výber je na vás.

Trenčkot trochu inak

Ak vlastnite trenčkot, na jar ho môžete opäť vytiahnuť. Vďaka špeciálnym detailom sa zdá, že tento kabát je klasickým kúskom, ktorý nikdy nevyjde z módy. Široký čierny opasok, asymetrický strih či nízky pás dodajú vášmu celkovému outfitu niečo neobyčajné.

Ktorý trend zaujal vás a na ktorý si trúfate?

Dominika Blchová

Article & Interview Editor and Social Media Manager

Přidat komentář

.
.