Processed with VSCO with hb1 preset

Tento svátek jsem snad nikdy vyloženě neslavila, kór letos, ani nemám s kým… Proč musíme své drahé polovičce ukazovat, jak ji milujeme jenom v tento den… Myslím si, že to dotyčné osobě můžeme ukázat jindy, KDYKOLIV. Proč čekat na Valentýna, abychom druhého udělali šťastným.

Můj názor je takový, že když dotyčného/dotyčnou milujete, tak tu kytičku, či cokoliv jiného jí prostě můžete dát i jiný den a dotyčnou osobu uděláte mnohem šťastnější, že jste jí/jemu donesli kytku /oblíbené víno / uvařili výbornou večeři / udělali si romantický večer / procházku právě jindy, než v tento den.

Rozhodně nemám nic proti tomu, když si děláte na Valentýna romantický den, dáte si nějaké dárečky atp., neříkám, že by mě puget růží nepotěšil, ale potěší mě to rozhodně mnohem více, když TO NEČEKÁM.

Pro ty, kteří neví, co své drahé polovičce dát, mám pro Vás TIP. Je to jednoduché, časově nenáročné a vcelku levné. Přichystala jsem si pro Vás recept na (sakra, jak to nazvat) banánovo-skořicovo-kokosové mini muffiny, které můžete dát svému drahému do krabičky do práce a napsat k tomu třeba nějaký vzkaz.

SKOŘICOVÉ MINI MUFFINY

BUDEME POTŘEBOVAT:

mandlová mouka / banán / vejce / skořice / kokos / kokosový olej / jedlá soda / sůl a med nebo javorový sirup / formy na muffiny

POSTUP:

Smícháme dohromady 1 hrnek mouky, půl čajové lžičky jedlé sody, špetku soli a čajovou lžičku skořice.

Poté v druhé misce tyčovým mixérem rozmixujeme banán, přidáme 2 polévkové lžíce kokosového ROZPUŠTĚNÉHO oleje, 3 polévkové lžíce medu nebo javorového sirupu a 1 vejce.

…Poté obě dvě směsi smícháme a uděláme těsto, mělo by být takové, jak kdyby to bylo těsto na bábovku, hlavně ne moc TEKUTÉ!!! Když tak přidejte trochu mouky. Předehřejeme troubu na 180 stupňů. Vezmeme malé množství těsta a vložíme do formy na muffiny. Zvolila jsem ty menší košíčky, protože to vypadá mnohem lépe, tak roztomile haha než obří muffin.

Když už máme muffiny v troubě, připravíme si misku do které nasypeme skořicový cukr a kokos. Muffiny v troubě necháme max. 15 minut, dokud nejsou zlatavé. Po vyndání z trouby je obalíme/posypeme připravenou směsí.

…Co se mi zase nestalo. Dala jsem do mikrovlnky rozehřát ten kokosák… Vyndávám ho a normálně ten hrnek s rozpuštěným olejem vydával takové zvuky, že jsem myslela že to každou chvíli bouchne, tak jsem ho raději dala až na druhý konec linky…

Své „výtvory“ můžete označit na instagramu pod hastagem #dennieslifefood. Rozhodně mi dejte vědět, jak Vám nebo dotyčné osobě chutnalo.

Mějte se krásně a #BeHappyAlways dennie :*


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here