VÁNOČNÍ ČAS A #OOTD


Autor: Dennie, dennieslife.wordpress.com

Je to tady, vánoční čas přišel, ani netuším jak. Za 24 dní tu máme Vánoce a já vůbec nic nestíhám. Dárky? O těch ani nemluvím. Vánoční cukroví? Pouze jeden druh. No mám toho ještě spousty, co musím stihnout.


Určitě Vás všechny čekají vánoční večírky, různé párty, štědrovečerní večere a oslava Nového roku a Vy přemýšlíte, co si na danou příležitost vezmete na sebe. Mám tu pro Vás pár tipů, co si můžete obléknout anebo kam zajím koupit nějaký pěkný outfit.

Podle mě k Vánocům a celému prosinci neodmyslitelně patří FLITRY, ČERVENÁ PUSA a ČERNÁ BARVA, protože ta je ELEGANTNÍ!!!

V první řadě se vrhneme na outfity, které si můžete obléct na nějakou párty/oslavu Nového roku nebo vánoční večírek.

Pokud se rozhodujete mezi dvěma variantami, zvolte vždy tu, kterou byste si jindy na jakoukoliv jinou párty/večírek atp. nevzaly. Já bych si třeba na ledajakou párty nevzala tričko s flitry, ale tím, že je vánoční čas a právě takové věci se v tomhle období hodně nosí, zvolím právě to.

Tričko s flitry H&M

Červené šaty s kamínky BUTIK 

Kdo se třeba necítí na to, aby na sobě měl tričko s flitry nebo něco podobného, může zvolit nějaký hezký vršek, který není nudný, ale je něčím zajímavý a outfit obohatit třeba nějakým náhrdelníkem a výraznou pusou.

Tílko H&M

Kalhoty NEW YORKER


Na Štědrý den, kdy usedáme ke stolu a těšíme se na řízky a bramborový salát, bychom se měly obléct určitě trochu slušněji/elegantněji, vlastně NE TROCHU, ale slušně, než na nějakou párty s kamarády. Snad každý rok na Vánoce nosím šaty, ať už černé/světlé nebo červené. Šaty na Štědrý den prostě patří. Letos už vím, jaké zvolím.

Šaty RESERVED


Pokud nemáte rády šaty, můžete si vzít sukni a nějakou halenku. A opět!!! Zvolte nějakou sukni, kterou si běžně nevezmete. VYUŽIJTE TOHO, že je tu vánoční čas a můžete si na sebe vzít nějaké hezčí slavnostnější kousky oblečení, než obvykle na jiné příležitosti 🙂!!!

Sukně H&M

Halenka TAKKO

Náhrdelník PRIMARK


A teď k tomu, do jakých obchodů bych Vás nasměrovala pro nákup nějakých pěkných kousků na výše zmíněné příležitosti. Jako každý rok v H&Mku najdete super kolekci na SKVĚLOU PÁRTY tzn. flitry, třpytky, šaty, overaly, kožené šortky, sukně a mnoho dalšího. Kromě outfitů na skvělou párty tam seženete i outfity na večírek s Vaší firmou nebo na štědrovečerní večeři 🙂… mezi další favority rozhodně patří ZARA, MOHITO a RESERVED.

A co Vy, řešíte, co si vezmete na sebe nebo Vám to je zkrátka jedno. A kam případně vyrazíte na nákup outfitů Vy? 🙂

Vidíme se příště u dalšího článku, mějte se krásně a #BeHappyAlways dennie :*


ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vlož prosím svůj komentář
Tvé jméno