Bloggers RE

VÁŽME SI OBLEČENIE!!


Ak chcete ušetriť peniaze mali by ste vedieť svoj typ postavy a kupovať oblečenie ktoré Vám proste padne a ukáže vaše krásne partie. Vaša postava by mala v oblečení pútať pozornosť ale nie pozornosť ktorá vyvoláva u ľudí pocit hnusu, či výsmechu alebo dokonca pocit ľútosti.

Šaty a oblečenie je nástroj vďaka ktorému môžete zažiariť, byť krásna, cítiť sa príťažlivo a zaujať tým správnym spôsobom. Každá žena môže byť krásna len musí vedieť čo si môže kúpiť a čo radšej nechať pre iné ženy.

Nemusíte mať hneď to čo práve ukazujú na módnych weekoch len preto lebo je to top a trendy a má to každá hviezda. Ak si kúpite oblečenie ktoré Vám proste nepadne, nevyzeráte v ňom dobre tak znova príde ten okamih kedy ho buď zahodíte alebo ho predáte či darujete. Nikdy si však neuvedomíte že to oblečenie už mohlo dávno byť u tej majiteľky, ktorá má daný typ postavy pre ktorú je daný kúsok. Tak isto si asi neuvedomujete ani to koľko ľudí na tom danom kúsku pracovalo a vy ho len tak teraz zahodíte.

Viete si to predstaviť žeby ste ráno vstali, išli na pole, rezali ľan a všetok potrebný materiál na výrobu? Žeby ste hodiny stáli a vyrábali s toho kusy látky? Farbili to hodiny a hodiny?  Alebo to koľko hodín dá módnemu návrhárovi vymyslieť určitý kúsok? Krajčírkam zase daný návrh ušiť?

Oblečenie nie je len povrchná vec. Je to kus práce za ktorý som vďačná. Obdivujem ženy, ktoré šijú pre radosť alebo pre našu potrebu. Ďakujem všetkým ktorý vyrábajú kusy látok aby sme neboli nahý. Dávam dole klobúk pred módnymi návrhármi, ktorý hodiny premýšľajú nad daným kúskom.

Móda je práca, štýl, krása a zaslúži si obdiv každého z nás. Bez nej by sme boli nahý, neboli by sme krásne či krásny, boli by sme obyčajné bytosti. Pre mňa je móda NEBOM na zemi. Môcť nosiť oblečenie, vidieť ako vzniká, stretnúť sa s niekym kto kúsok látky premení na kúsok neba na zemi je pre mňa najväčší dar na svete. Oblečenie je proste malí raj, ktorý máme tu na na zemi a nevážime si ho. Hrešíme denno denne len pre náš lepší pocit. Nevravím že teraz máte chodiť nahý ale vyberajte si oblečenie z rozumom a nie s ľahkovážnosťou.

Preto ak nabudúce pôjdete do obchodu zamyslite sa nad tým či Vám daný kúsok sedí, či máte fakt daný typ postavy na tento kúsok aby neskončil na smetisku, kde si ho už nikto neváži.


Přidat komentář

Instagram @bloggersre

Náš Instagram