Processed with VSCO with a6 preset

Autor: Ivana Malikova, ivanxna.blogspot.com

U mnohých blogeriek aj čitateľov je tento formát článkov obľúbený. Ja sama ho mám rada, ale nepíšem ho tak často. Na začiatku tohto blogu som si hovorila, že obľúbencov budem pridávať pravidelne každý mesiac. Ale koľkokrát sa Vám reálne stane, že máte KAŽDÝ MESIAC niečo nové, čo si okamžite obľúbite. Preto som si povedala, že takéto články budem vydávať vždy, keď sa mi nahromadia veci, ktoré mám rada a s ktorými by som sa s Vami rada podelila. Dnes Vám teda prinášam veľkých letných obľúbencov, prostredníctvom ktorých Vám tak poviem, čo v lete robím – čo pozerám, čo čítam, akú kozmetiku používam aj čo počúvam. Tak Vám želám príjemné čítanie a poďme na to!

HUDBA / MUSIC

SUMMERCLUB / SUMMERCLUB

Začnem s hudbou, aby ste si ju mohli pustiť hneď na začiatku a potom ju počúvať počas celého článku. Naozaj to urobte, pretože viac “pohodovú” hudbu v súčasnosti nepoznám. SummerClub je britské duo, o ktorom vieme veľmi málo. Ja som sa k nemu dostala vďaka jednému z členov menom Jordan Bolger, ktorý hrá v mojich obľúbených seriáloch, o ktorých Vám napíšem. Takže to bola taká reťazová reakcia, ktorá ma doviedla až sem a ja som za to neskutočne vďačná. Zatiaľ majú na konte iba zopár piesní ale verím, že sa im bude dariť a možno nám čoskoro prinesú aspoň nejaké EP?

SERIÁL / TV SHOW

PRVÝCH STO, GANGY Z BIRMINGHAMU / THE 100, PEAKY BLINDERS

Prvých sto som začala pozerať v čase, kedy už bežala druhá séria. O chvíľu bude končiť už piata séria tohto sci-fi seriálu, ale verím, že nebude posledná. Je to úplne odlišné od môjho druhého obľúbeného seriálu Gangy z Birminghamu, ale oba mám rovnako rada. Páči sa mi práve tá odlišnosť, že v každom nájdem niečo úplne iné.  Prvých sto je postapokalyptický seriál, ktorý je plný emócií, zložitých vzťahov a zápletiek. Je to asi jeden z mála seriálov, ktorý som vydržala pozerať takto dlho bez toho, aby ma to začalo nudiť. A aj vďaka tomuto seriálu som sa dozvedela o hercovi Jordanovi Bolgerovi, ktorý v ňom hrá postavu Milesa Shawa. Potom som si následne vďaka nemu začala pozerať seriál Peaky Blinders, ktorému momentálne začína piata séria. Ja som na konci štvrtej série a považujem to za jeden z najlepších seriálov. Pokiaľ máte radi obdobie v Británii okolo roku 1920, tak si ho zamilujete tiež. Skvelé herecké výkony, neodolateľný britský prízvuk a dej, ktorý dokáže nepríjemne prekvapiť aj potešiť – to všetko nájdete v tomto seriáli.

FILM / MOVIE

MAMMA MIA: HERE WE GO AGAIN! / MAMMA MIA: HERE WE GO AGAIN!

Budete sa smiať, budete plakať, budete si spievať a dokonca aj podupkávať nohou. Mammu Miu som mala vždy veľmi rada, takže keď som sa dozvedela od sestry, že bude aj druhá časť, tak som sa veľmi potešila. Dokonca sme išli do kina na dámsku jazdu – ja, ona, mamina, teta a sesternica. A veľmi sme si to užili. Možno to bolo tým fernetom zdarma pred predstavením, možno to bolo tým, že je to naozaj skvelý film. Mne osobne sa veľmi páčilo to prepojenie minulosti s prítomnosťou a tento moment som si najviac užila pri záverečných scénach, ktoré boli senzačné. Ak si chcete pozrieť nejaký pohodový film, pri ktorom sa u Vás zároveň vystrieda množstvo emócií, toto je tá správna voľba.

KOZMETIKA / BEAUTY

L´ORÉAL PARIS CUKROVÝ CLEAR SCRUB / L´OREÁL PARIS SMOOTH SUGARS CLEAR SCRUB

Už dlho som pokukovala po týchto nových scruboch od L´oreál Paris a pri poslednej návšteve drogérie som si povedala, že si ho už konečne kúpim! Automaticky som siahla po tomto čistiacom bojujúcom proti čiernym bodkám, ktorý obsahuje semiačka z kiwi, ale zaujal ma aj ten s hroznovým olejom na rozjasnenie. Má nádhernú vôňu, zaujímavú konzistenciu a taktiež je pre mňa zaujímavý spôsob nanášania, lebo nie je to taký obyčajný scrub. Veľkým plus je aj to, že ho môžete použiť na pery! Po použití som mala pokožku ihneď čistú a hebkú, čo trvalo aj niekoľko dní. Takže pre mňa veľký favorit z kozmetiky!

Processed with VSCO with a6 preset

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here