Komunita online tvůrců

VIANOČNÁ EDÍCIA YVES ROCHER

0 0

Autor: Simona Dubravova, liveinfoxworld.blogspot.sk

Zdravím vás mojí milí! Najkrajšie sviatky v roku sa už chília ku koncu, tak snáď ste si ich užili s vašimi najblišími najviac ako to bolo možné. Mám pocit, že to ubehlo rýchlosťou blesku. Ešte ale predsa len zostanem v tej vianočnej atmosfére a ukážem vám limitovanú voňavú sviatočnú edíciu od Yves Rocher, ktorá je plná nielen vanilky, ale aj šťavnatých lesných plodov.

Takéto milé prekvapenie od Yves Rocher na mňa čakalo tesne pred Vianocami doma. Keď som balík otvorila, zacítila som vôňu mojej obľúbenej vanilky a hneď som vedela, že práve táto vôňa u mňa aj zaboduje – to som ešte neovoňala lesné plody.

Každý z produktov nájdete v dvoch verziách – a to v príchuti Biela vanilka (biely obal)  a Čarovné lesné plody (červený obal). Obe verzie voňajú neskutočne! Nie sú vôbec presladené a vtieravé, prave naopak – príjemné a vyvážené.

Limitovaná Vianočná edícia Yves Rocher Biela vanilka:

Krémový sprchovací gél Biela Vanilka

Tak ako napovedá aj názov, sprchovací gél ma bohatú krémovú konzistenciu s prenikavou vôňou vanilky,ktorá vám ešte dlho bude navodozvať vianočnú atmosféru.

Krém na ruky Biela Vanilka

Hlavne počas zimy je pre mňa krém na ruky skvelým pomocníkom a môžem povedať, že aj nutnosťou. Šikovné 75 ml balenie sa hodí do kabelky a nezaberie veľa miesta. Krásne hydratuje pokožku rúk, rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva mastný film.

Toaletná voda Biela Vanilka

Príjemná krémova vôňa, ktorá má naozaj dobrú výdrž si ma získala hneď ako som si pár strekov naniesla na ruku. Netreba jej veľa, vtedy je už otravná, no ak máte rady vanilku, určite bežte po ňu!

Limitovaná vianočná edícia Čarovné lesné plody:

Telový peeling Čarovné lesné plody

Jemný peeling, ktorý jemne odstráni odumreté bunky pokožky a krásne prevonia celé telo. Po jeho použití som mala takú jemnú pokožku, že som sama neverila, a tá vôňa!

Telové mlieko Čarovné lesné plody

Telové mlieka u mňa miznú každú chvíľu, a nestáva sa často, že si nejaké kúpim viackrát. Ale toto si určite zaobstarám ešte minimálne raz. Jemná vôňa, krémová konzistencia po ktorej jepokožka hladká – no neodolateľná kombinácia.

Tekuté mydlo na ruky Čarovné lesné plody

Musím sa priznať, že tento produkt som ešte neskúšala, no vôňu má užasnú, takako ostatné produkty.

Skúšali ste niektorý z produktov, prípadne ste nejaký našli pod stromčekom? 

Odporúčam Vám sledovať aj moju FB stránku, aby vám neunikli žiadne novinky a súťaže.


Leave A Reply

Your email address will not be published.

X