Ahojte, prajem krásny piatok. Čo vám ako prvé napadne pri Victoria’s Secret? Krásny anjelikovia s telami bohýň, spodné prádlo, plavky alebo kozmetika? Nech už je to čokoľvek, táto značka je na trhu jednou z najznámejších a neviem o nikom, kto by túto značku nepoznal. Vyskúšanie produktov od VS je na mojom wishliste roky rokúce a konečne sa mi naskytla príležitosť na vlastnej koži otestovať, či je ten boom okolo VS len kvôli prestížnej značke alebo sú produkty naozaj kvalitné.

Kto bol v kamennej predajni Victoria’s Secret, ten mi určite potvrdí, že je to skvelý zážitok. Nádherné produkty, krásna vôňa a veľmi milý a ochotný personál. Môžem Vám zaručiť, že určite z predajne neodídete naprázdno. Ja som nakupovala v obchodíku na Milánskom letisku a obmedzoval ma hlavne čas a samozrejme povolené rozmery batožiny a početet tekutín airolinky, ktorou som leteli, preto som odišla len s malou ochutnávkou, a to:
Victoria’s Secret Coconut passion Body Wash
Victoria’s Secret Strawberries & champagne Body Wash
Victoria’s Secret Amber romance Fragrance Mist
Victoria’s Secret sprchový gél pre ženy
Čo sa týka zloženia, sprchové gély Victoria’s Secret obsahujú výťažky Aloe Vera, antioxidanty a sú obohatené o vitamín E.Pokožka po nich je naozaj jemná, hladká a prevoňaná – je to proste láska na prvý poľad, dotyk ale aj čuch. Voňajú naozaj nádherne! 
Obsah flakóniku je 250 ml.
Victoria’s Secret Strawberries & champagne Body Wash – je zmyselná vôňa divých jahôd, šampanského a čiernych ríbezlí.
Victoria’s Secret Coconut passion Body Washako napovedá názov, ide o zmes kokosu a vanilky.
Sprchové gély VS kúpite od 22€.
Victoria’s Secret Amber Romance Fragrance Mist 
 
Mist Amber Romance patrí do kategórie zvodné, horúce vône. Je to lákavá zmes tvorená z hrejivých tónov santálového dreva a crème anglaise. Celkovú vôňu dotvára zmes vanilky, čiernych čerešní a mix sladkých tónov. Srdce tvoria tóny mlieka, cukru a ambry.
Túto vôňu môžem len odporučiť, je intenzívna a svojská. Denne dostávam množstvo komplimentov, ako pekne voniam. Samozrejme výdrž nie je taká, ako pri parfúmoch, ale drží pomerne dobre, na oblečení ju cítim kľudne aj dva dni.
Sprej kúpite od 25.
Máte skúsenosti s kozmetikou Victoria’s Secret? Viete mi odporučiť ešte nejaké produkty, prípadne vône?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here