VÍTÁM PLNITELE SNŮ!


Jak začít…

Nikdy nic nejde podle plánů a očekávání. Očekávání jsou příliš vysoká a plány zase nedomyšlené. Vždycky se vyskytne, nebo naopak nevyskytne něco, co jsme očekávali a neočekávali. Život je komplikovaný. Naděluje nám spostu překážek a my jako jeho hračky se rozdělujeme na dva týmy. Na tým nombre 1, který se rozhodne překážky překonávat a je zvědavý, co je na konci závodu. Pak je tu tým nombre 2, tým, který se bojí překážky překonávat, a tak se nikdy nedozví to, co mu Život nadělil.

Jo, celkem klišé, že?

Ale já si vážně myslím, že existuje něco odvážnějšího, než posílat nudes klukům.
To, co dělám, je pro někoho možná trapný, pro někoho originální a někoho to vůbec nezajímá. Možná mě někdo bude podporovat a někdo zase ne. A víte co? Mně je to jedno, protože já chci zjistit, jestli tahle hra mě dostane do cíle, anebo vypadnu jako dítě, který neumí skákat na trampolíně.
Původně tohle bylo místo. Moje místo. Kde jsem mohla být, čím chci a nikdo se o to nezajímal. Doslova nikdo, protože to nikdo nečetl. 😀 Postupem času jsem začala zjišťovat, že už nepíšu články jenom proto, abych se vypsala z mých pocitů, ale začalo mě bavit psát o tom, jak Kylie vydala novou kolekci lip kits a Kendall chodila pro Chanel ve Francii. V mém okolí tohle nikoho nezajímá, tak proč se o to nepodělit s těmi, kteří se o to zajímají?
Když přijdu do školy se slzami v očích, že se Kim a Kanye (čti káně) rozvádějí, hned ode dveří na mě lítají nemilé prstíčky a poznámky typu: “To tak neprožívej! Si teď Kim najde nějaký jinýho ptáka!”

(that makes sence tho)
A tak tu sedím. V úterý v půl šestý, v pokoji, který má tak 51° a z mých půlek se začínají stávat přísavky, které se přisáknou vždy a všude a píšu tenhle článek, abych zjistila to, nad čím denodenně přemýšlím.
Pro tento článek se mi motala hlavou slova už několik týdnů a jak jsem psala, očekávání jsou příliš velká a nakonec jsou tady slova úplně jiná a datum tohohle článku je také úplně jiné.

Protože, kdy je lepší čas než teď?
Holt překážky jsou překážky a sny jsou sny. Co zvítězí, je jen na vás.

Chcete být člověk, který v noci sní nebo člověk, který ve dne žije svůj sen?
Protože já si jdu za svým snem a vy byste měli taky.
Vítám vás na místě, které už není jenom moje a místě, na kterém se pokusím splnit moje sny.
♥ VÍTEJTE ♥
 S láskou
               JORIES

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here