Komunita online tvůrců

VOLÁNOVÉ RUKÁVY

0 4

Autor: Simona Dubravova, liveinfoxworld.blogspot.sk

Chytila vás už vianočná nálada? Pokiaľ som doma, na Orave, moc mi k tomu netreba. Kopa snehu všade dookola, doma mi hrá Sia s jej Everyday is Christmas a celý dom vonia po škorici a medovníkoch. Po minulé roky som Vianoce vnímala skôr ako stres, preplené nákupné centrá a zhon. Tento rok bude asi prvým rokom, kedy sa na to pozerám inak, a teším sa, keď sa dom rozvonia jedlom. Keď sa zíde celá rodina pokope, a zrazu atmosféra naberie úplne iné chute. Máte už vianočnú náladu? A na čo sa tešíte na Vianoce najviac vy?

Stripped Pattern slit bell sleeve shirt – gamiss.com | black rivets ankle boots – gamiss.com | flower chain crossbody bag – gamiss.com | black faux fur coat – gamiss.com | highwaisted jeans – topshop 

Volánové rukávy

Kedže som mala nejaké vybavovačky v našom hlavnom meste, rozhodla som sa využiť pár minút na vyfotenie outfitu. Napodiv bolo vonku naozaj príjemne, vôbec som nemala pocit, že je tu zima, a že o niekoľko dní sú tu Vianoce. Mám na sebe nový pruhovaný top s volánmi na rukávoch, nové bombastické čierne vybíjané čizmičky a najroztomilejšiu (a zároveň aj najnepraktickejšiu) kabelku, akú som kedy mala. Kožuch som vám už ukazovala dávnejšie, no teraz ho nosím dosť často.

Zlaté hodinky Daniel Wellington

Nezvyknem nosiť náramky, no bez hodiniek sa cítim ako bez ruky. Aj taký malý detail ako hodinky vedia doplniť a vyzdvihnúť celkový outfit. Jednoduchá ale rafinovaná kombinácia čierného ciferníka sso zlatým remienkom pôsobí veľmi elegantne a krásne doplní celkový look. U mňa to bola jasná voľba. Aj keď preferujem väčšie ciferníky, u týchto mi to nevadí, pretože na zápästí vyzerajú skvelo.

Tieto krásky Daniel Wellington mám z 24time.cz. Ak ešte stále neviete, čo kúpiť pod stromček, pozrite sa na ich ponuku hodiniek. Majú na výber naozaj obrovské množstvo dámskych aj pánskych hodiniek rôznych značiek. Navyše za skvelé ceny!


Leave A Reply

Your email address will not be published.

X