VYJADRI TO DARČEKOM ALEBO INŠPIRÁCIE PRE ZAMILOVANÝCH


Autor: Lucia, lucididit.com

…nemusí to byť vždy len o parféme, kvetoch a trojchodovej romantickej večeri!

Samozrejme, že aj takáto valentínska klasika poteší. Bez debaty. Problém je len v tom, že sa to spoločensky vzaté očakáva. Tak schválne. Čo také ste si s partnerom v posledných rokoch na Valentína vymenili? Teda okrem telesných tekutín (predpokladám). Nechaj ma hádať. Fľašu šampanského, bonboniéru a kyticu ruží. Možno sa tam nájde aj nejaký candle light dinner. Alebo sa mýlim?

Teraz už zrejme vieš kam tým mierim. Milé, ale všedné. Chýba tomu istá dávka originality. A čo tak polovičku prekvapiť pre zmenu niečím novým? Vyjadri to darčekom. Si za? Výborne! Ja viem, očariť chlapa vlastnoručne vyrobeným romantickým darčekom nie je ľahká úloha, hlavne keď sa už nejaký ten rôčik poznáte. Nie je to však úplne nemožné. Tak poďme na to. Mám pre teba niekoľko originálnych inšpirácií, ktorými tvojmu partnerovi zaručene vyrazíš dych. Poznámka: WOW efekt zaručený.

Čas na rande

Čo by povedala tvoja lepšia polovička na to, keby ste spolu začali opäť randiť? Nemyslím v deň zamilovaných, ale pravidelne! Ty rozhodneš z akého menu sa bude vyberať a tvoj drahý si vytiahne, na čo má práve chuť. Pre tvojho nič netušiaceho partnera to bude niečo ako message in the bottle vo veľkom.

Potrebujeme: zaváraninový pohár, papieriky, špagát

Postup je jednoduchý. Na drobné papieriky si napíšeme vlastné návrhy na dokonalé rande. Počet papierikov závisí od toho, koľko romantických nápadov máš v rukáve. Fantázii sa medze nekladú: ♥„Pozrieť si západ slnka vo dvojici“, ♥„Spoločne si uvariť večeru“, ♥„Ísť spolu na masáž“, ♥„Stráviť celý deň v posteli“, ♥„Spraviť si filmový večer pod dekou“, ♥„Ísť spolu na drink“… Keď máme tých 365 papierikov hotových (neboj, len žartujem), každý jeden zrolujeme, previažeme špagátom a vložíme do fľaše.

Čo na tebe milujem

Povedz svojej polovičke, prečo je to práve on, kto ťa očaril a nie Štefan od vedľa. Napíš všetky dôvody na papier a nešetri. Na štítky inej farby môžeš pokojne spísať i spomienky na spoločné chvíle, ktoré ti najviac utkveli v pamäti a na ktoré si chceš znova zaspomínať. Ja som narátala rovných 100 kartičiek a poviem ti, sama som bola prekvapená, aké to bolo jednoduché. Skús to, možno aj sama prídeš na zaujímavé zistenia. Potrebujeme len kartičky rovnakej veľkosti, ktoré potom vložíme do obálky alebo previažeme špagátom.  Rovnako však môžeš aplikovať aj vyššie uvedený postup (teda zrolovať a vložiť do fľaše).

Niekto to rád horúce

Prebuď v sebe dračicu a nafoť zopár šteklivých záberov. Toto valentínske fotovydanie bude rozhodne TÝM, ktoré si asi nebudete prezerať  s rodinou pri nedeľnom obede. No učite TÝM, ktoré si tvoja polovička rada vždy a znova  pozrie. Pokiaľ máš pocit, že z fotenia veru nič nebude, lebo selfie zábery nespĺňajú žiadaný reprezentatívny efekt, nezúfaj. Dopraj si fotoshooting a nechaj sa nafotiť u profesionála. Ak je to na teba príliš, môžeš sa rozhodnúť pre zdržanlivejšiu verziu a fotoalbum zaplniť zábermi z vašich spoločných dovoleniek, výletov či osláv.

Láska ide cez žalúdok

Uvariť svojej drahej polovičke nejakú dobrotu je romantické gesto, ktoré ocení každý muž. Nechaj sa inšpirovať mojimi receptami a prekvap svojho miláčika chutnou večerou. O dezert sa už musíš postarať sama!

Bonus na záver

To však stále nie je všetko. Rozhodne si pozri aj moje darčekové vydanie, kde nájdeš zopár ďalších originálnych tipov, ktoré by sa ti mohli hodiť. Žeby kniha, pod ktorú sa podpíšeš práve TY?

…no dobre tak ešte jeden:

Len nedávno som mala tú česť obdarovať jednu z vás jedinečným beauty boxom a už opäť mám pre vás prekvapenie. S priateľom sme si dali námahu a dali dokopy valentínsky surprise box. Nie pre neho, nie pre ňu, ale pre oboch. 10 drobných maličkostí, ktoré sa vám v deň zamilovaných môžu hodiť. Ak chceš sebe a zároveň svojej polovičke spraviť radosť, stačí ak sa zapojíš do súťaže. Olajkuj moju facebookovskú stránku (ak sa tak ešte nestalo), olajkuj tento príspevok na facebooku a do komentu napíš ‘CHCEM’. Súťaž končí 8.2. o 20.00. Výhercu vyhlásim už 9.2., aby balíček prišiel včas.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here