Komunita online tvůrců

WHERE IS THE LOVE?!

0 2

V neděli 4. 6. se v Manchesteru konal benefiční koncert na počest obětí teroristického útoku na koncertě mojí nejmilovanější Ari.


“Manchester we´re strong, we´re strong

We´re strong
We´re still singing our song, our song, our songs.”
Pane bože. To bylo…. Nemám na to dostatečnou slovní zásobu, abych popsalala, jaký to bylo. Doufám, že teď už všichni zjistili, proč ji tak miluju!
Koukala jsem na koncert od začátku a od začátku až do konce mi neustále padaly slzy na klávesnici. To, co Ariana dokázala, je naprosto neuvěřitelný. Ta atmosféra…. Tak strašně moc jsem si přála tam být. Tohle ovládlo celej svět.  Celej svět si najednou uvědomil, že když budeme držet spolu, dokážeme proti nim bojovat, dokážeme je porazit, dokážeme být silní. Hudba a láska je to, co nás všechny spojuje, a když to spojíme dohromady staneme se nepřemožitelnými. Abych řekla pravdu, tak vůbec nevím, co dál napsat, protože opravdu nemám slov. Ležím ve tmě, koncert právě skončil a Manchester je silnější jak nikdy. My všichni jsme díky ní uvěřili, že dokážeme čehokoliv. Že láska vždy zvítězí a že my se nebojíme. Protože když se budeme bát, oni zvítězí.

“People killing people dying
Children hurtin you hear them crying
Can you practise what you preach?
Would you turn the other cheek?
Father Father Father help us
Send some guidance from above
Cause people got me got me questioning
Where is the love?”

MANCHESTER, ENGLAND – JUNE 04: Ariana Grande performs on stage during the One Love Manchester Benefit Concert at Old Trafford on June 4, 2017 in Manchester, England. (Photo by Kevin Mazur/One Love Manchester/Getty Images for One Love Manchester)

Rozdávejte lásku a zpívejte si! Tancujte! Ale hlavně se nebojte!
 
 S láskou
               JORIES

Leave A Reply

Your email address will not be published.

X