YELLOW TOUCH


Autor: Nicol Šolcová, partofnicol.blogspot.com

Čo hovoríte na naše aktuálne počasie? Na november celkom nezvyčajné nie? Každopádne ja si to užívam a snažím sa vytiahnuť z môjho šatníka kúsky, ktorým budem musieť dať zbohom, keď príde zima.

Dnešný outfit sa nesie v duchu: little bit of retro. Tí čo ma sledujú na sociálnych sieťach alebo čítajú môj blog už vedia, že ja si celkom často ulietavam na retro kúskoch. Vždy si vyberiem jeden kúsok, ktorý pripomína nazvime to: staré časy a k nemu doladím zvyšok outfitu aktuálnymi, trendovými kúskami. A niekedy už doplním outfit len veľmi basic kúskami. Jednoducho vždy sa snažím aby ten (pre mňa) výnimočný retro kúsok v celkovom dojme vynikol.

A dnes to bude o nohaviciach. Môžu byť také skvelé? U mňa to bola láska na prvý pohľad ešte aj so zľavou. Čo viac poteší shopaholicku? Nehovoriac o tom, že tento vzor bol veľmi trendy počas jary a leta. Mohli sme ho vidieť na rôznych šatách či blúzkach. Takže počas jesene mi pripomína tie super letné chvíle, ktoré som počas tejto tropickej časti roka zažila. O opasku ani nehovorím…kľudne ho môžme volať čerešnička na torte, pretože presne tak ho vnímam. Ak ste si nevšimli elegantné nohavice sú horúcim hitom. Stačí sa prejsť po obchodoch…nájdete ich všade a v rôznych vzoroch. Ja tento trend podporujem, pretože som celkom romantická duša a milujem eleganciu. Ale spýtajte sa ma zajtra a poviem vám, že milujem rockerský štýl a pôjdem do školy v káro sukni, ťažkých topánkach s koženou bundou a červeným rúžom.

Celkom som sa rozpísala…asi to bude tým, že mi týždeň za týždňom uteká ako voda popri škole a práci a tiež cvičení a jazykovke. Chcela by som písať na blog častejšie, ale niekedy už proste človek nemá energiu a jediné čo zvláda je sedieť na gauči a neprítomne čumieť na telku, pričom v jednej ruke má čokoládu a v druhej teplý čaj. 😊 Avšak na niečo je to možno dobré, lebo vždy keď sa vrátim k písaniu baví ma to ešte viac a v hlave sa mi zrazu víri toľko nápadov čo chcem sem napísať až vznikne z toho taký dlhý článok ako je tento. Kto ho dočítal až do konca gratulujem.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here