YVES ROCHER – HYDRA VÉGÉTAL


Autor: Zuzka Zelienková, suesanqa.eu

Minule mi prišiel PR balík od Yves Rocher s produktami HYDRA VÉGÉTAL. Ja vám tu dnes napíšem o štyroch produktoch, ktoré som si obľúbila a som veľmi rada, že mi ich zaslali. Ja už dlhšie používam ich hydratačný krém. V balíčku mi prišiel ďalší krém na deň aj noc ale ten som zatiaľ neskúšala, keďže som ešte nespotrebovala krémy, ktoré momentálne používam.

Na čistenie pleti používam dva produkty.

Ako prvé si odstránim make-up pomocou Hydratačného odličovacieho mlieka Hydra Végétal.

 

Toto mlieko je jemné ale pekne odlíči celý make-up z celej tváre a aj očí. Neštípe v očiach a kvalitne pleť zbaví make-upu. Mlieko na odličovanie som nepoužívala roky. Toto spotrebujem ale osobne mi viac vyhovujú odličovacie vody ako mlieka. Ale ak máte radi radšej mlieko, tak tento produkt je vážne veľmi príjemný. Pleť je po použití čistá a nie je vysušená.
Cena: 225 Kč a balenie má 200 ml

Čistiaci gél Hydra Végétal

Tento čistiaci gél používam po odstránení make-upu alebo ráno po prebudení. Čistiaci gél odstraňuje nečistoty a zbytky make-upu. Gél si dám na navlhčenú pokožku a potom ju jemne masírujem. Po použití je pleť čistá a jemná. Gél má príjemnú sviežu vôňu, ktorá sa mi páči. Je v ekologickom 125 ml balení. Je to môj tretí čistiaci gél od Yves Rocher a tento je podľa mňa najlepší. Mne a mojej pleti najviac vyhovuje. Je jemný ale účinný.
Bez farbív, bez parabénov, bez minerálnych olejov.
Cena: 249 Kč

Po čistení pleti používam Hydratačné Tonikum Hydra Végétal.

Hydratačné tonik tonizuje a povzbudzuje pokožku. Tonikum si dávam na pleť ráno a večer pomocou kozmetického tampónu. Tento produkt odstraňuje zložky, ktoré pokožku vysušujú a pripravuje pleť na aplikáciu krému. Na tampóne je niekedy vidieť ako ma zbavil ešte posledných známok nečistôt. Viac ako 98 % zložiek je prírodného pôvodu. Tonikum je v ekologickom balení.
Bez farbív, bez minerálnych olejov, bez parabénov, bez alkoholu.
Cena: 225 Kč a balenie má 200 ml.

Dvakrát do týždňa používam aj Gélový peeling Hydra Végétal

Tento peeling používam hlavne v sprche. Dám si malé množstvo peelingu na tvár a jemne si masírujem celú tvár. Je veľmi jemný a tak nedráždi pleť. Po použití je pleť rozjasnená a dostatočne hydratovaná.
Cena: 249 Kč za 75 ml

HYDRA VÉGÉTAL 

Všetky tieto produkty boli vyvinuté špeciálne pre potreby normálnej a zmiešanej pleti. Obsahujú kosmatcovník, ktorý účinne hydratuje až na 48 hodín. Tieto produkty sa dopĺňajú a moja pleť si ich zamilovala. Je jasnejšia, hydratovanejšia a jemnejšia. Všetky sú bez parabénov, bez minerálnych olejov a bez farbív. 

Ako sa staráte o svoju pleť vy? Aké produkty máte radi?

S pozdravom Zuzka


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here