Bloggers RE

ZIMNÁ #BEAUTY RECENZIA


Autor: Baška, artberry.webnode.sk

Zima, zima, zima. Už k nám prišla dávnejšie, aj keď to tak vonku občas nevyzerá. V týchto chladnejších dňoch skvele padne si večer dať teplú sprchu. A ešte lepšie, ak v kúpeľni na vás čaká príjemne voňavý sprchový gél. Taká maličkosť, ale mne osobne to dokáže spríjemniť záver dňa. Na mňa už niekoľko mesiacov čakajú hneď štyri a nie také hocijaké.

Sú od známej a mojej obľúbenej značky Yves Rocher a je to jedna z ich noviniek – koncentrované sprchové gély, ktorá vydržia až 40 umytí. Robia ich v 100 ml baleniach, čo je ekologické a aj praktické, napríklad na cestovanie.

Od Yves Rocher som dostala na vyskúšanie 3 rôzne vôneMango & koriander, Vanilka a Oliva & petit grain.

A v čom je ten koncentrovaný neobyčajný a jedinečný? V prvom rade je to ekologickosť – na jedno umytie stačí len jedna kvapka o veľkosti lieskového orieška. Nechcela som tomu veriť a uverila som, až keď som to vyskúšala. Naozaj stačí len jedna! Penivosť má tak trochu menšiu ako iné bežné gély a roztieral sa tak trochu ako krém. Najprv mi to prišlo nezvyčajné, ale po čase som si zvykla. No a napriek tomu, že som použila len jednu kvapku, veľmi pekne voňajú počas sprchovania a aj po osušení. A moja pokožka je úplne jemná a hladká s takým jemným sviežim pocitom, až mám pocit akoby boli letné dni. Všetky tri síce krásne voňajú, no najviac mám rada vanilku – pretože mi veľmi pripomína vôňu pečiva a Vianoc.

A k týmto koncentrovaným som dostala pribalený na porovnanie aj obyčajný nekoncentrovaný sprchový gél Mango & koriander v 400 ml balení, ktorý vydrží tiež 40 umytí. Vyskúšala som samozrejme aj ten, no viac sa mi páčia tie koncentrované. A to z dvoch dôvodov. Ekologickosť a textúra. Viac ekologické s hustejšou textúrou. Čo mne osobne vyhovuje.

Hlavne, čo ma zaujalo, je ich filozofia Act beautiful. Podľa nej je dôležité jednať nielen v prospech ženskej krásy, ale aj v prospech zdravia našej krásnej planéty. A táto novinka len potvrdzuje ich eko-filozofiu. Vďaka nim sa spotrebuje (až o polovicu) menej plastov a za každé zakúpené balenie vysadia jeden strom. Za mňa majú tieto produkty veľký palec hore a rozhodne patria medzi moje #favourites od tejto značky.

A čo vaše #beautyfavourites? Sú od tejto značky alebo od inej? O svoje tipy sa môžete podeliť dole v komentároch 🙂

All the love, B. xxx


Artberry

Na jej blogu nájdete, že naozaj žije po svojom, že miluje umenie, spoznávanie nových miest, skvelé jedlo či kávu, že je to ryšavý snílek s dobrým srdiečkom, a že svet je oveľa krajší, keď sa naň pozeráte s úsmevom!

2 komentáře

Instagram @bloggersre

Náš Instagram